NOVINKY


 

Betty našla svůj domov ve Finsku, po dlouhém rozhodování jsem se rozhodla najít jí nového majitele. Chtěla jsem aby zůstala alespon v ČR, ale osud tomu chtěl jinak. Jsem přesvědčena že ve Finsku se bude mít parádně.

Krásná Betty se vrátila zpět. Bohužel majitelé Betty zjistily že je fenečka nad jejich možnosti a v jejich letech hlavně nad jejich síly.Neudrží s ní krok, je to velice aktivní fenečka a tak se rozhodli nás kontaktovat. Samozřejmě jsem jim vyšla vstříc a tak Bettynka znovu hledá svůj domov. Jelikož je Bettynka velice aktivní, ničeho se nebojí je...

Včera nám odjel poslední pejsek z vrhu B. A tak již všichni štěňátka našli své domovy. Přeji jim hodně zdravý, lásky a péče od svých novým rodin.A novým páníčkům přeji pevné nervy u dospívání pejsků,a spoustu úspěchů s nimi.

Dnes jsme se s Abbie zúčastnily závodů ve sportovní kynologii.Kdy jsme si v kategorii ZM vybojovali 2.místo a v kategorii stopa dle ZVV1 1.místo. Je to pro mé veliký úspěch, jelikož je Abbbie chvíli po štěňatech na cvičáku jsme byli pouze jednou a zhruba tak 4.měsíce jsme spolu nic moc nedělaly. Jsem na ní velice pyšná že to takto zvládla...

Naše Abbie Colline du Bélier slaví své 4.narozeniny.Složila úspěšně několik zkoušek, spolu jsme se zúčastnili několika výstav, díky kterým získala titul Český šampion. Odchovala dva krásné vrhy a každý den nám dělá radost. Vždy každého láskyplně vítá a nejradši je když s námi může někam jet autem.
A tak přejeme sourozencům hodně radostných chvilek...

Dnes je to přesně rok co se nám narodil první vrh v naší chovatelské stanici.Tak tedy všem z vrhu ,,A,, přeji krásné narozeniny a spoustu krásných chvil se svými páníčky.Jsou to moc krásní pesani, většina z nich se válí doma na gauči. Takže bych také chtěla moc poděkovat skvělým páníčkům, že se o ně tak hezky starají.

Dnes 27.1.2019 naše Abbie přivedla na svět 10 krásných štěňátek. Máme 6 pejsků a 4 fenečky z toho to jsou 3 pejsci černí s pálením, 3 pejsci harlekýn, 1 fenečka černá s pálením a 3 fenečky harlekynky.Všichni jsou v pořádku a mají se čile k světu, Abbie se hezky stará a svoje miminkovské hnízdečko si pečlivě střeží.

Včera 27. 12. 2018 jsme s Abbie podstoupily sono vyšetření.Krytí bylo úspěšné a tak se nám koncem ledna 2019 narodí vrh B.