NOVINKY


 

Dne 17.11.2018 se na našem domácím ZKO Nový Bydžov konaly zkoušky. S Abbie jsme se také zúčastnily a úspěšně jsme složily zkoušku IPO-VO s body ( 92, 81, 75 ) veliká škoda ztráty bodů na metrovce která nás stála bohužel celých 10 bodů.Ale jsem na ní na holku velice pyšná. A teď už naše plány směřují ke štěňátkům a poté...

Dne 29.9.2018 jseme se s Abbie zučastily povahových testů u kterých uspěla se známkou výborná a body 8-9-8.Zároveň jsme se setkaly s naší odchovankyní Adell. Adel se svojí paničkou zůstaly do neděle kdy se konala výstava a získaly ocenění V3.Jsem na obě moc pyšná a doufám že se zase někdy setkáme.

S Naší Abbie Colline du Bélier jsme se zúčastnily výstavy v Mladé Boleslavy kde naše maminka vrhu A získala ocenění V1, CAC, Res.CACIB jsme na ní moc pyšní. Je to naše šikulka :-)

Dostali jsme nové zprávy o našem odchovu, všem našim pejskům se daří dobře.Jejich páničci jsou s nimi moc spokojení. Prozatím se do výstavního kruhu podíval pouze zelený pejsek jménem Arras, který také hned získal ocenění VN1 a stal se nejlepším dorostem výstavy. Jsme na něj moc pyšní. Ostatní pejskové dělají radost svým páníčkům a my jsme moc rádi...

Dne 4.8.2018 se Arras jako první z našeho vrhu zůčastnil výstavy. A to Klubové výstavy bez zadání titulu KV - Milín u Příbrami ve třídě dorostu.S paničkou byli moc šikovní a vyběhaly si známku VN1 a ocenění nejlepší dorost výstavy. Moc gratulujeme a děkujeme za prezentaci naší CHS.

Vrh A narozen

01.02.2018

Včera 31.1.2018 se narodil očekávaný vrh A.Narodilo se nám celkem 7 štěňátek z toho 4 pejsci a 3 fenečky ( 2Harlekyn fenečky a 1 pejsek harlekynek ) Některá štěňátka máme stále volná. Nevahejte nás kontaktovat a zarezervovat si svoje štěňátko.